WITAMY W NOWYM ROKU PRZEDSZKOLNYM

Wydarzenia z naszego przedszkola:

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Jest to bardzo ważny dzień w naszym kalenadarzu. Od samego rana w naszym przedszkolu panowała  panowała wesoła atmosfera. W tym dniu dla dzieci było przygotowanych wiele niespodzianek. Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania każdy przedszkolak otrzymał odznake przedszkolaka. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci.

250 - LECIE POWOŁANIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Dzien Edukacji Nrodowej w tym roku był dość wyjątkowy i z tej okazji dzieci 6- letnie z wszystkich oddziałów przedszkolnych z Żołyni, w GOK - u przygotowały piękną część artystyczną, która była nagrodzona ogromnymi brawami.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

"Pasowania na Przedszkolaka" to bardzo ważne wydarzenie dla nowo przyjętych dzieci. W naszym przedszkolu uroczystość ta odbyła się 7 listopada. Przedszkolaki wspólnie z wychowawcami z tej okazji przygotowały występ artystyczny podczas którego zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne i taneczne. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste złożenie przyrzeczeń, a pani Dyrektor Małgorzata Dołęga symbolicznym ołówkiem pasowała każde dziecko na przedszkolaka.

"Przedszkolaki dla Niepodległej" - śpiewanie Hymnu Państwowego.

10 listopada jak co roku w naszym przedszkolu o godzinie 11:11 dzieci wraz z wychowawacami oraz obsługą uroczyście odśpiewały Hymn Państwowy, w ten sposób uczciliśmy Święto Niepodległości. W tym dniu dzieci dowiedziały się również, jak ważny jest to dzień dla każdego Polaka, a także przypomniały sobie, co to są symbole narodowe. Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc rodziców, którzy zadbali o odświętny strój dla swoich dzieci.