• OGŁOSZENIE

PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU PRZYPROWADZANIA DO PRZEDSZKOLA WYŁĄCZNIE DZIECI ZDROWYCH !!! Z UWAGI NA PANUJĄCĄ SYTUACJĘ EPIDEMICZNĄ DZIECI NAWET Z LEKKIMI OBJAWAMI INFEKCJI  (TJ. KATAR, KASZEL, BÓL GARDŁA, PRZEBYTA BIEGUNKA) POWINNY ZOSTAC W DOMU !!!

• OGŁOSZENIE

• Od 27.03.2021r. do 09.04.2021r. czasowe ograniczenie funkcjonowania Przedszkola w Żołyni i Punktu Przedszkolnego w Kopaniach Żołyńskich. Zajęcia opiekuńcze zapewniamy wyłącznie dla dzieci rodziców - pracowników medycznych i służb porządkowych (m. in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

We wszystkich grupach przedszkolnych będzie prowadzone kształcenie na odległość. Materiały dla dzieci z poszczególnych oddziałów i grup wiekowych do kształcenia na odległość są dostępne w zakładce: Dokumenty -Pedagogizacja dla rodziców - podstrona: Materiały do nauki zdalnej.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt mailowy z nauczycielkami poszczególnych grup. Maile nauczycielek na stronie internetowej przedszkola.

Kontakt do dyrektora przedszkola - numer telefonu: 508523587.

Małgorzata Dołęga - dyrektor przedszkola