• wytyczne_przeciwepidemiczne_GIS.pdf

W związku z tym, że nie uległy zmianie wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dn. 19.11.2020r. (V aktualizacja), rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola nie będą mogli wchodzić do placówki. Przybycie dzieci prosimy tak jak w ubiegłym roku zasygnalizować dzwonkiem i wpuścić do środka, a pracownicy przedszkola odbiorą dzieci i odprowadzą na sale.

Wyjątek stanowią rodzice dzieci, które rozpoczynają edukację w naszym przedszkolu po raz pierwszy. Ci rodzice będą mogli wejść z dzieckiem do szatni w okresie od 01.09. do 10.09.2021r. zachowując szczególne zasady ostrożności, tj. maseczka ochronna, dezynfekcja rąk oraz jednorazowa obecność w szatni tylko trzech rodziców (w przypadku większej liczby osób, prosimy o poczekanie na zewnątrz).

Wszystkie dzieci powinny być wyposażane w pantofle, ręcznik z zawieszką oraz kubeczek plastikowy na wodę. Wszystkie te rzeczy obowiązkowo muszą być podpisane. Dzieci z grup najmłodszych  powinny mieć oprócz tego dodatkowe ubrania na przebranie.